Skip to content
PORTFOLIO
Szwalnia VIP to kompleksowa usługa: wszystkie Państwa zamówienia przygotowujemy od chwili wyboru nici, przez cały etap produkcji, aż do chwili przekazania ostatecznego zamówienia gotowego do sprzedaży. 
 
Proces przygotowania kolekcji opiera się o kilka decydujących etapów: wzór, dobór tkaniny/dzianiny, dodatków, linii produkcyjnej, odbioru gotowego całego zamówienia. 
 
Specjalizujemy się w produkcji: odzieży z wszelkich dostępnych na rynku tkanin, w tym jeans oraz dzianin. Posiadając bogate doświadczenie w produkcji kolekcji sportowej, basic, casual stajemy się cennym partnerem Państwa Firmy odzieżowej.  
 
Dzięki stałej współpracy z producentami z Polski oraz Europy posiadamy dogodne warunki finansowe dostępnych półproduktów, wszelkich dodatków, w tym także: wszelkiego rodzaju metek: żakardowych, drukowanych, gumowych, skórek brandowanych, czy logowanych guzików i symboli odzieżowych. 
 
Dziki dowiadczeniu, komunikatywnoci, elastycznoci oraz wiedzy stricte technicznej w zakresie produkcji mody, jesteśmy w stanie – wspólnie z Pastwem – stworzyć całe kolekcje lub – jeśli jest taka potrzeba – krótkie serie już od 1 sztuki.